My Girlfriend is Gumiho

24. listopadu 2010 v 21:47 | Rainie, Trisha, KHJ's girlfriend |  Films & Music
Korejské drama :) Sice jsem ho neviděla celé, ale je úžasné :))


Chae Dae Woong se chce stát akčním hercem, proto studuje příslušnou školu tomu určenou. Jeho dědeček je bohatý a Dae Woong je rozmazlený, arogantní pitomec :D.

A proto ho jednou chce odvézt do školy, kde by se naučil disciplíně. Dae Woong ale uteče a dostane se do chrámu, který hlídá Gumiho, což je devítiocasá liška.

Ta liška se chce stát člověkem a proto se promění v krásnou ženu za kterou se každý chlap ohlédne :D. A ona si jednoho měla vzít, jenže žárlivé lidské ženské pomlovaly chudinku Gumiho, kde se dalo. Drby jsou děsná věc, zvláště o tom, že požíráte lidi.

Nakonec byla Gumiho uvězněna do malby na stěně, kde trávila dlouhýh 500 let. A teď se objevil hloupý Dae Wooong a ona ho lstí přinutila, aby ji z obrazu dostal (samozřejmě pod pohrůžkou sežrání).

Chlapec není nadšený, že ho pronásleduje holka v bílých šatch a tu pohádku o lišce jí taky nevěří. Přesto ze strachu a taky proto, že málem umřel a Gumiho ho zachránila, ji vezme sebou. No a čím víc času s ní tráví tím víc jí propadá a ona jemu ...

Zní to jednoduše že? A teď do téhle zapeklité situace přidejte zatraceně sexy záporáka, který se snaží Mi-Ho (tu lišku) zabít a jednu evil noonu, která myslí jen na sebe a na to jak se stát populárním a taky na peníze, takže využívá chudáka Dae Woonga.

A tady je písnička, která se v tom dramatu také objevila ;)

Při té písničce se mi bůhví proč chce brečet :)) .. Je krásná :))

Je z korejského dramatu My girlfriend is a Gumiho (Nine tailed fox)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.