Brk s chlupatými nožičkami

16. prosince 2010 v 17:56 | Rainie, Trisha, KHJ's girlfriend |  Píšu ..
Krátký příběh o brku a pavoukovi .. Originálně vznikl jako domácí magický úkol, ale chci to zveřejnit tady .. Možná protože nemůžu zveřejnit nothing else .. Je to krátké a podivně napsané, ale hope you like it ♥


Byla jsem si jistá, že se mi to nepovede. No, nemám zrovna moc velké sebevědomí. Co nejdokonalejší brk? Pche, pro mě nesplnitelný úkol! Ale zkusit to musím. Prostě jsem sebrala jednoho pavouka na záchodě, nebyl moc nadšený a já taky ne! Pavouky já nesnáším a štítím se jich. Tenhle ještě ušel, ale stejně .. Brrr .. Držela jsem ho za nožičku, divím se, že jsem mu jí neutrhla. Pomalu jsem vytáhla hůlku a přiložila jí k tomu ošklivému tvoru. Když jsem pronášela formuli "Penna-grafo", třásl se mi hlas. Znechucením .. Ale podařilo se mi to! Dokázala jsem proměnit ošklivého pavouka v brk! Jásala jsem .. Ale ne nahlas, samozřejmě! Vnitřně, tak v duchu .. No, v zadání to nebylo, ale stále jsem měla v návalu sebevědomí chuť, zkusit si i opačnou formulku.
"Arachnida!" .. A tak se z pavouka stal brk s chlupatými nožičkami. A navíc byl rychlý jako blesk, takže mi zmizel a bylo ..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.